Çiftçi Defteri
    TÜRKİYENİN EN GÜVENİLİR
                GIDA, TARIM ve HAYVANCILIK PORTALI

E-Posta
Şifre
Beni Hatırla    
Ş. Unuttum | Üye Ol
Bugün: 27 Kasım 2022 Pazar
Haberler Yazarlarımız Basından Makaleler Günlük Teknik Bilgiler Etkinlikler Foto Galeri Video Galeri
 Şuan Buradasınız: Ana Sayfa »  Tarım Tedarik »  Mekanizasyon »  HABERLER » 
facebook
Twitter
  ANA SAYFA   
 Tarım Finansmanı
 Tarım Sigortası
 Hizmet Sektörü
 Fuarlar
 Tohum
 Gübre
 Zirai İlaç
 Mekanizasyon
 Sulama
 Fidan
 Diğer
 


TürkTraktör ilk iş makinesi tesisini açtı

TürkTraktör, iş makineleri sektöründeki ilk bölge tesisini İzmir'de faaliyete geçirdi. Firmanın genel müdürü Marco Votta tesis açılışında yaptığı konuşmada, iş makineleri sektöründe en önemli oyunculardan biri olmak istediklerini kaydetti.

İZMİR - TürkTraktör, iş makineleri sektöründeki ilk bölge tesisini İzmir'de faaliyete geçirdi.

TürkTraktör Genel Müdürü Marco Votta, Kemalpaşa ilçesinde kurulan tesisin açılış töreninde yaptığı konuşmada, firmanın bu yıl 60'ıncı yılını kutladığını hatırlatarak, "TürkTraktör için özel bir yıl. Özel olmasının yanında ayrıca sıra dışı bir yıl çünkü bugüne kadar yaşadığımız kilometre taşlarına ek olarak hala yeni zorlu projelere imza atıyoruz ve geçtiğimiz haziran ayında Adapazarı'nda ikinci fabrikamızı açtık" dedi.
 
 
 
 
İş makineleri sektörünün 2013 yılı verilerine göre Avrupa'nın dördüncü, dünyanın on birinci en büyük pazarı olduğuna işaret eden Votta, şunları kaydetti:

"TürkTraktör olarak çıktığımız bu yolculukta amacımız, müşterilerimize en doğru ve kaliteli ürünleri üst düzey hizmet anlayışı ile sunmak. Bu doğrultuda müşterilerimizin ticari ve teknik ihtiyaçlarını doğru anlamak, sektördeki en önemli oyunculardan biri olmak için çok önemli. Müşterilerimizle kuracağımız yakın temas ve onlara vereceğimiz değer ile kendimizi farklılaştıracağız ve bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz İzmir tesisimiz de bu bağlamda bu misyonumuzun ilk kilometre taşı."

TürkTraktör İş Makineleri Direktörü Serhad Taşkınmeriç de iş makineleri sektöründe iddialı olduklarını dile getirerek, "İzmir'de ve Türkiye genelinde sunacağımız kusursuz satış ve satış sonrası hizmetler ile 172 yıllık CASE ve 119 yıllık New Holland markalarının üst düzey ürünleri bir araya geldiğinde, yakın zamanda bu önemli sektörün önemli oyuncularından biri olacağız" dedi.
 
 
 
 
 
 
 

Ekleme Tarihi
19.09.2014
Ekleyen Kişi
Özgür Şevik

Etiketler: Türk Traktör, İzmir, iş makinesi, tesisi, Votta, Taşkınmeriç
Link: TürkTraktör, iş makineleri tesisini İzmir'de faaliyete geçirdi
  HABERLER
>> Arşiv İçin Tıklayınız