Çiftçi Defteri
    TÜRKİYENİN EN GÜVENİLİR
                GIDA, TARIM ve HAYVANCILIK PORTALI

E-Posta
Şifre
Beni Hatırla    
Ş. Unuttum | Üye Ol
Bugün: 04 Şubat 2023 Cumartesi
Haberler Yazarlarımız Basından Makaleler Günlük Teknik Bilgiler Etkinlikler Foto Galeri Video Galeri
 Şuan Buradasınız: Ana Sayfa »  Sebzecilik »  Hıyar »  HABERLER » 
facebook
Twitter
  ANA SAYFA   
 Örgütler
 Tohum, fide-Çeşit
 İlaç-Gübre
 Mekanizasyon-Sulama
 Yetiştirme teknikleri
 İyi tarım uygulamaları
 Organik üretim-ürün
 Hasat-Depolama
 Sofralık havuç-turp
 İşleme-Paketleme
 İhracat-İthalat
 Ticaret-Pazarlama
 Araştırma-Geliştirme
 Kamu çalışmaları
 Destek ve teşvikler
 GDO
 Diğer
 


Döneri Dünya’ya tanıtan Baydöner, Mall Of İstanbul’da!

Döneri dünya markası yapma yolunda emin adımlarla ilerleyen Baydöner, yurt dışı ve yurt içi yatırımlarına aralıksız devam ediyor. Son restoranını Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden Mall of İstanbul’da açan Baydöner, yurt içindeki toplam şube sayısını 74’e çıkardı.

Türk ağız tadının vazgeçilmezlerinden olan iskender döner ve döneri, dünya çapında bir markaya dönüştürmek için yola çıkan Baydöner, gösterişli ve şık restoranlarına yenilerini eklemeye devam ediyor.

Türkiye’nin en yaygın restoran zinciri olan Baydöner, son yatırımını Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden birinde yaptı. Mahmutbey’de TEM Otoyolu kenarında yer alan Mall Of İstanbul’da son restoranını açan Baydöner’in, bu yatırım ile birlikte İstanbul’daki restoran sayısı 17’ye çıkardı.

Türkiye’nin 35 şehrinde kaliteden ödün vermeden herkese ulaşmayı hedefleyen Baydöner, Mall Of İstanbul’a açtığı restoranıyla Türkiye’deki restoran sayısını 74’e çıkarmış oldu.

 
 
 
 
Baydöner Hakkında:
 
APAZ Gıda markası olan Baydöner, Türkiye’de iskender dönerin markası olmak ve Türk mutfağının dünyada çok bilinen en güzel yemeklerinden birisi olan iskender dönere hak ettiği değeri vermek hedefiyle 2006 yılında kuruldu. Türkiye’de pek çok ilde, ayrıca yurtdışında Azerbaycan ve Kuzey Irak’ta şubeleri bulunan Baydöner restoranları yılda 7,5 milyon kişi tarafından ziyaret ediliyor. 2012 yılında Dubai’de Dünya Endevour Girişimcisi Ödülüne layık görülen Baydöner, İskender döneri dünyaya tanıtma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Bu kapsamda Baydöner, gastronomi alanında Turquality’den marka desteği alan ilk marka olma unvanını da kazanmıştır. Baydöner ayrıca Dünya’nın en prestijli iş dünyası ödül programı olan ve dünya genelinde 60 ülkede 145’ten fazla şehirde düzenlenen 2014 EY Entrepreneur Of The Year - "Yılın Girişimcisi” yarışmasının Türkiye ayağında “Yılın Girişimcisi” seçilmiştir.
 
 
 
 
 
 

Ekleme Tarihi
24.05.2014
Ekleyen Kişi
Özgür Şevik

Etiketler: Döneri Dünya’ya tanıtan, Baydöner, Mall Of İstanbul’da
Link: Döneri Dünya’ya tanıtan Baydöner, Mall Of İstanbul’da!
  HABERLER
>> Arşiv İçin Tıklayınız