Çiftçi Defteri
    TÜRKİYENİN EN GÜVENİLİR
                GIDA, TARIM ve HAYVANCILIK PORTALI

E-Posta
Şifre
Beni Hatırla    
Ş. Unuttum | Üye Ol
Bugün: 22 Nisan 2019 Pazartesi
Haberler Yazarlarımız Basından Makaleler Günlük Teknik Bilgiler Etkinlikler Foto Galeri Video Galeri
 Şuan Buradasınız: Ana Sayfa »  GÜNLÜK » 
facebook
Twitter
 ANA SAYFA
 Gıda
 İçecek
 Tarla Bitkileri
 Sebzecilik
 Meyvecilik
 Hayvancılık
 Su Ürünleri
 Orman, Peyzaj
 Organik Tarım
 Çevre, Enerji
 Bilişim, Teknoloji
 Tarım Tedarik
 Ekonomi, Lojistik
 Tarımsal Desteklemeler


Vücuttaki zehri bodur otu ile atın

Dr. Ömer Coşkun, insan vücudundaki zehirlerin bodur otu ile atılabileceğine dikkat çekerek, “Bodur otunun beyindeki ağır metalleri atabiliyor, vücuttaki bakır birikimleri yok edebiliyor ve kanı temizleyebiliyor” dedi.

Bulunulan ortam nedeniyle kanda, beyinde, gözlerde zehir birikebildiğini ifade eden Dr. Coşkun, “Ben boya fabrikasında çalışıyorum endüstride çalışıyorum her türlü zehirle baş başayım diyor musunuz? Tarım zehri vücudunuza giriyor mu? Yapacağınız en güzel iş bodur otudur. Diğer adıyla Kısa Mahmut otudur. Bodur otunun en bilinen faydalarından biri beyindeki ağır metalleri atabiliyor, vücuttaki bakır birikimleri yok edebiliyor ve kanı temizleyebiliyor” ifadelerini kullandı.

Bodur otunun doğal panzehir olduğunu kaydeden Dr. Coşkun, bu bitkiyi herkesin kullanması gerektiğini belirtti. Dr. Ömer Coşkun, vücutta bulunan 70 trilyon hücrenin bodur otu ile korunabileceğinin altını çizerek, “Bugün insanlar ne yediğini, ne içtiğini pek bilmiyor. Ama ‘ben sağlıklıyım’ diyebiliyor. Yanlış. Tedbir alacaksın ki hastalık gelmeden gitsin. Bodur otunu düzenli kullanın ve bu bitkiyi hayatınıza sokun. Günde bir bardak içeceğiniz bodur otu çayıyla bile vücudunuzdaki zehri atabilirsiniz” diye konuştu.

 
(İHA)
 
 

Ekleme Tarihi
15.10.2014
Ekleyen Kişi
Özgür Şevik

Etiketler: bodur otu, Dr. Ömer Coşkun, zehir
Paylaş | |

>> Arşiv İçin Tıklayınız