Çiftçi Defteri
    TÜRKİYENİN EN GÜVENİLİR
                GIDA, TARIM ve HAYVANCILIK PORTALI

E-Posta
Şifre
Beni Hatırla    
Ş. Unuttum | Üye Ol
Bugün: 26 Ocak 2021 Salı
Haberler Yazarlarımız Basından Makaleler Günlük Teknik Bilgiler Etkinlikler Foto Galeri Video Galeri
 Şuan Buradasınız: Ana Sayfa »  HABERLER » 
facebook
Twitter
 ANA SAYFA
 Gıda
 İçecek
 Tarla Bitkileri
 Sebzecilik
 Meyvecilik
 Hayvancılık
 Su Ürünleri
 Orman, Peyzaj
 Organik Tarım
 Çevre, Enerji
 Bilişim, Teknoloji
 Tarım Tedarik
 Ekonomi, Lojistik
 Tarımsal Desteklemeler
 

Denizbank Ağrı Şubesi ve Ağrı Pancar Ekicileri Kooperatifi arasında yapılan protokol ile çiftçilere tarımsal destek kredisi sunuldu.

Denizbank Ağrı Şubesi ve Ağrı Pancar Ekicileri Kooperatifi arasında yapılan protokol ile çiftçilere tarımsal destek kredisi sunuldu. Protokol ile Ağrı çiftçisine 5 ay süre ile faizsiz destek kredisi sağlanacak.

Denizbank Ağrı Şubesi tarafından pancar ekicileri için destek protokolü imzalandı. 2010 yılında Ağrı şubesini açan Denizbank ve Ağrı Pancar Ekicileri Kooperatifi arasında tarımsal bankacılık hizmetleri konusunda protokol imzalandı. İmza törenine, Ağrı Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Evliyaoğulları, Kooperatif Müdürü Mustafa Kemal Ağdağlı, Denizbank Başkent Bölge Müdürü Mustafa Şahan, İşletme ve Tarım Bankacılığı Bölge Şefi Didem Alp katıldı.

Törende konuşan Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Evliyaoğulları, Ağrı ve Iğdır bölgesinde 54 bin çiftçi bulunduğunu belirtti. Evliyaoğulları, bu illerin 5 ay süre ile faizsiz kredi kullanabileceğini ve 300'e yakın tarım aletinin alımına büyük katkı sağlayacağını dile getirdi.

Denizbank Başkent Bölge Müdürü Mustafa Şahan ise yapılan protol sayesinde bankalarının tarıma büyük destek olacağını dile getirerek, "2003 yılından bu yana ülke genelinde 400 bin çiftçiye destek olduk. Ziraat Bankası'ndan sonra yüzde 25'lik bir dilimle Türkiye'de tarıma destek oluyoruz. Bugün yapılan protokol ile Ağrı çiftçisine 5 ay süre ile faizsiz destek kredisi sağlayacağız. Bu vesile ile yapılan protokolün başta ülke tarımı olmak üzere Ağrı'ya hayırlı olmasını diliyorum." diye konuştu.

 

 

 

 

http://www.haberaktuel.com/

Ekleme Tarihi
10.01.2011
Ekleyen Kişi
gidatarim2


Link: Ağrı çiftçisine 5 ay süre ile faizsiz destek kredisi
  HABERLER
>> Arşiv İçin Tıklayınız