Çiftçi Defteri
    TÜRKİYENİN EN GÜVENİLİR
                GIDA, TARIM ve HAYVANCILIK PORTALI

E-Posta
Şifre
Beni Hatırla    
Ş. Unuttum | Üye Ol
Bugün: 04 Haziran 2020 Perşembe
Haberler Yazarlarımız Basından Makaleler Günlük Teknik Bilgiler Etkinlikler Foto Galeri Video Galeri
 Şuan Buradasınız: Ana Sayfa »  HABERLER » 
facebook
Twitter
 ANA SAYFA
 Gıda
 İçecek
 Tarla Bitkileri
 Sebzecilik
 Meyvecilik
 Hayvancılık
 Su Ürünleri
 Orman, Peyzaj
 Organik Tarım
 Çevre, Enerji
 Bilişim, Teknoloji
 Tarım Tedarik
 Ekonomi, Lojistik
 Tarımsal Desteklemeler
 


Sunar, uluslararası gıda fuarında tam not aldı

Türkiye’nin uluslararası üstün lezzet ödüllü gıda firması Sunar, İstanbul CNR’da gerçekleşen Worldfood 2013 fuarına katıldı. Fuarda mısır yağından yapılan halka tatlı büyük ilgi gördü.

Türkiye'nin mısır yağı ihracatının üçte birini tek başına gerçekleştiren ve Çukurova’nın lider yağ markası olarak dikkat çeken Sunar, CNR Expo Fuar Merkezi’nde düzenlenen, 21. Uluslararası Gıda Worldfood İstanbul, Gıda Teknolojileri Fuarı’na damgasını vurdu. İstanbul Sanayi Odası’nın ilk 500 listesinde bulunan Sunar Yağ/Elita Gıda, Türkiye’nin gıda alanındaki en büyük fuarı olan Worldfood İstanbul 2013’de, 'Sunar Mutfağı'ndan Üstün Lezzetler' temasıyla yer aldı. Fuarda konuklara neşeli dakikalar yaşatan Sunar, Mısır Adam’a ITQI madalyası takıldı. Fuarın ilk gününde ünlü şef Rafet İnce, mutfaktaki tüm hünerlerini sergiledi.

İstanbul CNR’da gerçekleşen Worldfood 2013 fuarına katılan Sunar Grup, ödül aldığı Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü'nün (ITQI) Başkan Yardımcısı Jean Pierre Goeseels’i ve ITQI jürisinde yer alan tek Türk olan, Aşçılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Özdemir’i standında ağırladı. Goeseels ve Özdemir ödül verdikleri Sunar ürünlerinden tatma fırsatı buldu. Özellikle Sunar mısır yağıyla yapılan Adana halka tatlısına hayran kalan başkan yardımcısı Goesseels, "Bu harika bir lezzet, üstün bir lezzet." dedi.
 
 
 
 
 
(CİHAN) 

Ekleme Tarihi
06.09.2013
Ekleyen Kişi
Özgür Şevik

Etiketler: Sunar, mısır yağı, uluslararası gıda fuarı, Worldfood 2013
Link: Sunar, uluslararası gıda fuarında tam not aldı
  HABERLER
>> Arşiv İçin Tıklayınız