Çiftçi Defteri
    TÜRKİYENİN EN GÜVENİLİR
                GIDA, TARIM ve HAYVANCILIK PORTALI

E-Posta
Şifre
Beni Hatırla    
Ş. Unuttum | Üye Ol
Bugün: 25 Ocak 2021 Pazartesi
Haberler Yazarlarımız Basından Makaleler Günlük Teknik Bilgiler Etkinlikler Foto Galeri Video Galeri
 Şuan Buradasınız: Ana Sayfa »  HABERLER » 
facebook
Twitter
 ANA SAYFA
 Gıda
 İçecek
 Tarla Bitkileri
 Sebzecilik
 Meyvecilik
 Hayvancılık
 Su Ürünleri
 Orman, Peyzaj
 Organik Tarım
 Çevre, Enerji
 Bilişim, Teknoloji
 Tarım Tedarik
 Ekonomi, Lojistik
 Tarımsal Desteklemeler
 


İçecek sektöründe büyük buluşma

İçecek sektöründe Türkiye’nin ve dünyanın küresel devleri İstanbul’da buluşuyor. Trio İstanbul tarafından 10-12 Nisan’da içecek sektörü için ilk kez özel olarak düzenlenen Beverage İstanbul-Uluslararası İçecek ve İçecek Teknolojileri Fuarı, sektörün en büyük oyuncularını bir araya getirecek. Avrupa İşletmeler Ağı’nın da desteklediği fuar kapsamında bir de konferans gerçekleştirilecek.

Türkiye ve birçok ülkeden meyve suyu, maden suyu ve alkolsüz içecek üreticilerin yan ısıra, ambalaj makinaları, soğutma ve havalandırma sistemleri gibi içecek teknolojileri alanında faaliyet gösteren firmaların katılacağı fuar kapsamında bir konferans da gerçekleşecek.

"İçecek Endüstrisinde Sürdürülebilirlik; Gençliğin Rolü" ana temasıyla düzenlenecek konferansta; “Marka Konumlandırma Stratejileri; Gençliğin Marka Konumlamadaki Rolü”, “Marka Değerleri ve Markalar Arası Rekabet”, “İçecek Endüstrisinde Gençlik ve Teknoloji gibi konu başlıkları sektörün temsilcileri tarafından değerlendirilecek.

Beverage Istanbul Fuarı ile ilgili değerlendirmede bulunan Trio İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Cingöz; “Türkiye’deki alkolsüz içecek sektörü bugün sahip olduğu ekonomik büyüklük ve potansiyeliyle fuarcılıkta gıda sektöründen bağımsız olarak hareket edebilecek konumda olduğunu düşünüyoruz. Bu bağlamda Beverage İstanbul, sektörün en önemli oyuncularının bir araya geleceği ve içecek sektörünün kendi gücünü sergileyebileceği önemli bir platform olacak” dedi. 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ekleme Tarihi
14.02.2014
Ekleyen Kişi
Özgür Şevik

Etiketler: İçecek sektöründe, büyük buluşma, İstanbul, fuar
Link: İçecek sektöründe büyük buluşma
  HABERLER
>> Arşiv İçin Tıklayınız