ifti Defteri
    TRKYENN EN GVENLR
                GIDA, TARIM ve HAYVANCILIK PORTALI

E-Posta
ifre
Beni Hatrla    
. Unuttum | ye Ol
Bugn: 03 Haziran 2023 Cumartesi
Haberler Yazarlarmz Basndan Makaleler Gnlk Teknik Bilgiler Etkinlikler Foto Galeri Video Galeri
 uan Buradasnz: Ana Sayfa »  ecek  »  Su, Soda, Maden suyu  »  HABERLER » 
facebook
Twitter
  ANA SAYFA   
 Tketici kesi
 Meyve suyu, uruplar
 Kola, gazl iecekler
 Su, Soda, Maden suyu
 Alkol kiler
 ay, Kahve
 St, St rnleri
 algam
 Dier iecekler
 


Kzlay sodasndan 'Türk' gitti

Bir kurum daha logosundan ‘Türk’ ibaresini kaldrd… Türk Kzlay Maden Suyu bundan böyle Kzlay Doal Maden suyu ibaresiyle satlacak.

Konuyla ilgili olarak bir açklama yaynlayan Türk Kzlay, sodada imaj deiiklii için sodann isminden ‘Türk’ ibaresini çkardklarn belirtti.

Kzlay, resmi açklamasnda, “Türk Kzlay Maden Suyunun yenilenen imaj, birçok deiiklii de beraberinde getirdi. Türk Kzlay Maden Suyu olarak bizi biz yapan deerleri koruyarak, günümüz trendlerine uygun ve tüketici alkanlklar dorultusunda bir deiime imza attk. Yaptmz aratrmalardan yola çkarak ve tüketici algsn da dikkate alarak Maden Suyumuzun ismini toplum genelinde benimsenen marka adyla Kzlay Maden Suyu olarak deitirdik.” ifadelerini kulland.

Türk Kzlay ile olan ban koparlmadn ifade edilen açklamada, “Türk Kzlay ile olan kurumsal bamz, yeni tasarmlarmzda da yer almaktadr. Mustafa Kemal Atatürk tarafndan 1926 ylnda bize balandndan bu yana bu mirasa Kzlay Maden Suyu olarak sahip çkyoruz" denildi.

Açklamaya öyle devam edildi:

"Kzlay Maden Suyu bir Türk Kzlay markasdr. Türk Kzlay çats altnda üretilip tüketicinin beenisine sunulmaktadr. Tüm geliri Türk Kzlay’nn afet ve sosyal yardm çalmalarnda kullanlan Kzlay Maden Suyu, Türkiye’nin en köklü, en bilinen ve en sevilen markalarndan biridir. Hayata geçirdiimiz ürün bazl bu deiim srasnda Türk Kzlay ile aramzdaki kurumsal ba yanstmak için Türk Kzlay ismini ve logosunu tüm çalmalarda korunmutur. Böylece modernleen formumuz ve köklü geleneklerimiz ayn tasarmda bulumutur."
 
 
 
 
 
 
 
 

Ekleme Tarihi
07.01.2014
Ekleyen Kii
zgr evik

Etiketler: Kzlay sodasndan, Trk gitti, Kzlay soda, soda
Link: Kzlay sodasndan 'Trk' gitti
  HABERLER
>> Ariv in Tklaynz