ifti Defteri
    TRKYENN EN GVENLR
                GIDA, TARIM ve HAYVANCILIK PORTALI

E-Posta
ifre
Beni Hatrla    
. Unuttum | ye Ol
Bugn: 03 Haziran 2023 Cumartesi
Haberler Yazarlarmz Basndan Makaleler Gnlk Teknik Bilgiler Etkinlikler Foto Galeri Video Galeri
 uan Buradasnz: Ana Sayfa »  Ekonomi, Lojistik »  Tarmsal Destekler »  HABERLER » 
facebook
Twitter
  ANA SAYFA   
 Tarmsal Destekler
 Havza Bazl Destekleme Modeli
 Ekonomi, Finans
 Tarmsal Kredi, Bankalar
 letme Ynetimi
 Yatrmlar, Gelitirme
 Tarmsal Politika, Mevzuat
 Gda, Tarm Lojistii
 Marketler
 Tarm Sigortas
 Fuarlar
 Dier
 


Tarmda gövde gösterisi

Bursa Uluslararas Fuar ve Kongre Merkezi'nde 70 bin metrekare alanda gerçekletirilen 12. Uluslaras Tarm, Tohumculuk, Fidanclk ve Süt Endüstrisi Fuar'na (BURTARIM 2014), 25 ülkeden 524 firma ve firma temsilcilii katld.

BURSA - Türk tarm ve hayvanclk sektörü, 12’nci Uluslararas Tarm, Tohumculuk, Fidanclk ve Süt Endüstrisi Fuar (BURTARIM 2014) ile- Bursa’da gövde gösterisi yapyor. 18 Ekim’e kadar açk olan fuarda, sektörün lider firmalar en yeni ürünlerini alm heyetlerine tantyor.

Bursa Uluslararas Fuar ve Kongre Merkezi’nde 70 bin metrekare alanda gerçekletirilen fuara, 25 ülkeden 524 firma ve firma temsilcilii katld. Yaklak 280 bin ziyaretçinin hedeflendii BURTARIM 2014 ile Bursa 7’nci Uluslararas Hayvanclk ve Ekipmanlar Fuar’nda, katlmc firmalar, bin civar traktör ve 150 milyon dolarlk mekanizasyon sat öngörüyor.

Fuarn, tüm iklim corafyalar ile yurtdndan gelen firmalarn ihtiyacna göre hazrlandn belirten TÜYAP Genel Müdürü lhan Ersözlü, BURTARIM’n gerçek alclarn fuar olduunu vurgulad. Ersözlü, “Gerçek alcnn fuardan mal almadan döneceini zannetmiyorum" dedi.

lhan Ersözlü; TÜYAP, Bursa Ticaret ve Sanayi Odas (BTSO) ve Ekonomi Bakanl’nn organizasyonlaryla, fuara, yurtdndan alm heyetleri getirdiklerini belirterek, “Katlmc firmalarmzla bu heyetlerin ikili görümeler yapmalarn salyoruz. Direkt ihracat balants yapan firmalar fuardaki stantlarnda gerçekletirilen görümelerde olumlu sonuçlar ald. Kurulan ba fuar sonrasnda da sürdürmeyi baaranlar bu bulumalardan büyük fayda salayacaktr. Fuarn d alannda da traktör firmalar var. Bu firmalarn daha çok yurtiçi çiftçilere yönelik satlar oldukça iyi gidiyor” diye konutu.

Yurtdndan alm heyetleri geldi

BTSO Ticari Safari projesi kapsamnda Bosna-Hersek, Bulgaristan, Cezayir, talya, Kosova, Moldova, Özbekistan, Sudan ve Yunanistan’dan getirdii i adamlaryla katlmc firmalar buluturuyor. Tüyap ise, yurtd ofisleri tarafndan gerçekletirilen tantmlar ile Beyaz Rusya, Cezayir, Fas, ran, Makedonya, Moldova, Rusya ve Tunus’tan gelen iadamlar ile katlmc firmalarn ikili i görümeleri yapmasn salyor.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ekleme Tarihi
16.10.2014
Ekleyen Kii
zgr evik

Etiketler: Tarm, fuar, BURTARIM 2014, Bursa, Erszl, BTSO
Link: Tarmda gvde gsterisi
  HABERLER
>> Ariv in Tklaynz