ifti Defteri
    TRKYENN EN GVENLR
                GIDA, TARIM ve HAYVANCILIK PORTALI

E-Posta
ifre
Beni Hatrla    
. Unuttum | ye Ol
Bugn: 31 Mays 2023 aramba
Haberler Yazarlarmz Basndan Makaleler Gnlk Teknik Bilgiler Etkinlikler Foto Galeri Video Galeri
 uan Buradasnz: Ana Sayfa »  HABERLER » 
facebook
Twitter
 ANA SAYFA
 Gda
 ecek
 Tarla Bitkileri
 Sebzecilik
 Meyvecilik
 Hayvanclk
 Su rnleri
 Orman, Peyzaj
 Organik Tarm
 evre, Enerji
 Biliim, Teknoloji
 Tarm Tedarik
 Ekonomi, Lojistik
 Tarmsal Desteklemeler
 

Emniyet Müdürü turp içisi oldu

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde Emniyet Müdürü Kadir Tüylü, turp ykama sahasna giderek turp içilerinin arasnda ayana çizmesini giyerek turp içilii yapt.
 
 
 
    Türkiye turp üretiminin yüzde 70’nin saland Kadirli’de Emniyet Müdürlüü Toplum Destekli Büro Amirlii Ekipleri ile turp ykama ve paketleme alanna giden Emniyet Müdürü Bayram Kadir Tüylü, ayana turp çizmesi giyerek hem içilerin sorunlarn dinledi, hem de turp içilii yapt. Tüylü, içilerin doldurduu turp torbasn paketleme sahasna tad. Kendilerini ilk defa bir emniyet müdürünün ziyaret ettiini söyleyen turp içileri tüm polislere teekkür etti.
 
    Amaçlarnn 5 bin kiinin ekmek yedii bu sektördeki içileri ziyaret etmek olduunu söyleyen Emniyet Müdürü Tüylü, “Türkiye’nin turp ihtiyacnn en çok karland Kadirli’de bu sektördeki içilerimize moral vermek için buradayz. Bu havay teneffüs etmeye geldik. Hem ülke hem de ehir ekonomisine çok büyük katk salyorlar.” dedi.
 
    30 yldr ilk defa bir emniyet müdürünün turp içilerini ziyaret ettiini söyleyen Soner Topalhan ise “Emniyet müdürümüze bizi düünüp buraya kadar geldii için çok teekkür ederiz. Burada bir turp içisi gibi çizmesini giyerek içilerimizle sohbet etti. Turp torbasna turp doldurdu ve buradaki havay yaad.” diye konutu.
 
    Baka bir turp üreticisi rfan Kederolu ise Emniyet Müdürü ve Toplum Destekli Büro Amirlii ekiplerine içilere tatl ikramlarndan dolay teekkür ederek polisin turp içilerine destek olmasndan dolay memnuniyetini dile getirdi. Kederolu ayrca 5 bin kiinin ekmek yedii bu sektörün sahipsiz kalmamas gerektiini ifade ederek Gda Tarm ve Hayvanclk Bakan Mehdi Eker’i Kadirli’ye davet etti.(CHAN)

Ekleme Tarihi
31.12.2011
Ekleyen Kii
gidatarim2


Link: Emniyet Mdr turp iisi oldu
  HABERLER
>> Ariv in Tklaynz