ifti Defteri
    TRKYENN EN GVENLR
                GIDA, TARIM ve HAYVANCILIK PORTALI

E-Posta
ifre
Beni Hatrla    
. Unuttum | ye Ol
Bugn: 03 Haziran 2023 Cumartesi
Haberler Yazarlarmz Basndan Makaleler Gnlk Teknik Bilgiler Etkinlikler Foto Galeri Video Galeri
 uan Buradasnz: Ana Sayfa »  HABERLER » 
facebook
Twitter
 ANA SAYFA
 Gda
 ecek
 Tarla Bitkileri
 Sebzecilik
 Meyvecilik
 Hayvanclk
 Su rnleri
 Orman, Peyzaj
 Organik Tarm
 evre, Enerji
 Biliim, Teknoloji
 Tarm Tedarik
 Ekonomi, Lojistik
 Tarmsal Desteklemeler
adana tarm fuar 2012 

Adana Tarm Fuar Bugün Açlyor


Tarm sektöründe faaliyet gösteren firmalar buluturmak ve tarm alanndaki teknolojik ürünleri tantmak amacyla Adana'da düzenlenecek olan ‘6. Adana Tarm Fuar 2012' bugün ziyaretçilerini arlayacak.
 
Uluslararas Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek olan Adana Tarm Fuar, iki salon ve açk alan ile birlikte 40 bin metrekare alanda hazrlanacak. Fuar ayn zamanda, ziyaretçilerin üretim aamasndan tüketiciye ulancaya kadar geçirdii evredeki tüm ihtiyaçlarn tedarik etmesine imkan tanyacak.
 
TÜYAP Adana Fuarclk tarafndan organize edilen 6. Adana Tarm Fuar 2012 organizasyonuna Türk Tarm Alet ve Makineleri malatçlar Birlii ibirlii ve Gda, Tarm ve Hayvanclk Bakanl, Türkiye Ziraat Odalar Birlii, Türkiye Tarm Kredi Kooperatifleri Merkez Birlii, TMMOB Ziraat Mühendisleri Odas, Gda, Tarm ve Hayvanclk Bakanl Adana l Tarm Müdürlüü, Adana Valilii, Adana Büyükehir Belediyesi ve Adana Ticaret ve Sanayi Odalar, Türk birlii ve Kalknma daresi Bakanl, Seyhan, Yüreir, çevre il ve ilçelerin Ziraat Odalar, ÇÜ Ziraat Fakültesi, TMMOB Ziraat Mühendisleri Odas Adana ubesi, Adana li Ar Yetitiricileri Birlii, Adana li Damzlk Sr Yetitiricileri Birlii katkda bulunuyor.
 
Konuyla ilgili bir basn toplants düzenleyen TÜYAP Adana Fuarclk A.. Genel Müdürü lhan Ersözlü, fuarn bölgesel anlamda sektörün en önemli pazarlama etkinlii olacana dikkat çekerek, "Adana Tarm Fuar, Türkiye'de ki büyük firmalarn Çukurova'da bulunmas, fuarn Adana'da düzenliyor olmasn önemli klmakta ve bu anlamda fuar bölgedeki sektörün büyük bulumas haline getirmektedir" dedi.
 
Ersözlü, ürün çeitlilii nedeniyle fuara 125 bin kiinin üzerinde katlm beklediklerini belirterek, "Fuarmzn ilgili sektöre ilikin yabanc platformlarda bilinirliini yükseltmek, ülkemiz ihracatnn arttrlmasna yönelik yaplan çalmalara katk salamak amacyla; TÜYAP yurtd ofisleri Bulgaristan, Gürcistan, ran, Makedonya, Msr ve Rusya aracl ve etkin tantmlar ile bu bölgelerden profesyonel alm heyetleri fuara davet edilmitir" eklinde konutu.
 
Yurtiçi ve yurtdndan profesyonel çiftçiler ve katlmclar bir araya getirerek, i frsatlar sunacan da belirten Ersözlü, fuara emei geçen tüm kurum ve kurululara teekkür etti.
 
Bugün saat 12.00'de ziyaretçilerine kaplarn açacak olan 6. Tarm, Hayvanclk, Tavukçuluk ve Süt Endüstrisi Fuar ile ayn anda düzenlenen 6. Seraclk, Bahçecilik, Fidanclk, Tohumculuk, Çiçekçilik ve Teknoloji Fuar 18 Kasm'a kadar ziyaret edilebilecek.


alt
alt
Preferences
§
1
2
3
4
5
6
7
8
9
0
-
=
Backspace
Tab
q
w
e
r
t
y
u
i
o
p
[
]
Return
capslock
a
s
d
f
g
h
j
k
l
;
'
\
shift
`
z
x
c
v
b
n
m
,
.
/
shift
English
alt
alt

Ekleme Tarihi
14.11.2012
Ekleyen Kii
gidatarim2

Etiketler: Adana Tarm Fuar Bugn Alyor
Link: Adana Tarm Fuar Bugn Alyor
  HABERLER
>> Ariv in Tklaynz