ifti Defteri
    TRKYENN EN GVENLR
                GIDA, TARIM ve HAYVANCILIK PORTALI

E-Posta
ifre
Beni Hatrla    
. Unuttum | ye Ol
Bugn: 03 Haziran 2023 Cumartesi
Haberler Yazarlarmz Basndan Makaleler Gnlk Teknik Bilgiler Etkinlikler Foto Galeri Video Galeri
 uan Buradasnz: Ana Sayfa »  HABERLER » 
facebook
Twitter
 ANA SAYFA
 Gda
 ecek
 Tarla Bitkileri
 Sebzecilik
 Meyvecilik
 Hayvanclk
 Su rnleri
 Orman, Peyzaj
 Organik Tarm
 evre, Enerji
 Biliim, Teknoloji
 Tarm Tedarik
 Ekonomi, Lojistik
 Tarmsal Desteklemeler
 


TürkTraktör ilk i makinesi tesisini açt

TürkTraktör, i makineleri sektöründeki ilk bölge tesisini zmir'de faaliyete geçirdi. Firmann genel müdürü Marco Votta tesis açlnda yapt konumada, i makineleri sektöründe en önemli oyunculardan biri olmak istediklerini kaydetti.

ZMR - TürkTraktör, i makineleri sektöründeki ilk bölge tesisini zmir'de faaliyete geçirdi.

TürkTraktör Genel Müdürü Marco Votta, Kemalpaa ilçesinde kurulan tesisin açl töreninde yapt konumada, firmann bu yl 60'nc yln kutladn hatrlatarak, "TürkTraktör için özel bir yl. Özel olmasnn yannda ayrca sra d bir yl çünkü bugüne kadar yaadmz kilometre talarna ek olarak hala yeni zorlu projelere imza atyoruz ve geçtiimiz haziran aynda Adapazar'nda ikinci fabrikamz açtk" dedi.
 
 
 
 
makineleri sektörünün 2013 yl verilerine göre Avrupa'nn dördüncü, dünyann on birinci en büyük pazar olduuna iaret eden Votta, unlar kaydetti:

"TürkTraktör olarak çktmz bu yolculukta amacmz, müterilerimize en doru ve kaliteli ürünleri üst düzey hizmet anlay ile sunmak. Bu dorultuda müterilerimizin ticari ve teknik ihtiyaçlarn doru anlamak, sektördeki en önemli oyunculardan biri olmak için çok önemli. Müterilerimizle kuracamz yakn temas ve onlara vereceimiz deer ile kendimizi farkllatracaz ve bugün açln gerçekletirdiimiz zmir tesisimiz de bu balamda bu misyonumuzun ilk kilometre ta."

TürkTraktör Makineleri Direktörü Serhad Taknmeriç de i makineleri sektöründe iddial olduklarn dile getirerek, "zmir'de ve Türkiye genelinde sunacamz kusursuz sat ve sat sonras hizmetler ile 172 yllk CASE ve 119 yllk New Holland markalarnn üst düzey ürünleri bir araya geldiinde, yakn zamanda bu önemli sektörün önemli oyuncularndan biri olacaz" dedi.
 
 
 
 
 
 
 

Ekleme Tarihi
19.09.2014
Ekleyen Kii
zgr evik

Etiketler: Trk Traktr, zmir, i makinesi, tesisi, Votta, Taknmeri
Link: TrkTraktr, i makineleri tesisini zmir'de faaliyete geirdi
  HABERLER
>> Ariv in Tklaynz